Exotický ostrov Mauricius z Prahy v jarních termínech
18.3.2022

Exotický ostrov Mauricius z Prahy v jarních termínech

12 876

O této nabídce

Jednou z mnoha destinací, která v posledních dnech zmírnila podmínky vstupu, je také exotický ostrov Mauricius ležící ve vodách Indického oceánu. Nově nemusí nikdo z přijíždějících cestovatelů předkládat před zahájením cesty negativní test. Očkované cestovatele čeká „pouze“ rychlé přetestování po příletu na ostrov a dále se již mohou pohybovat zcela volně. Neočkovaní sice taktéž nemusí podstupovat test před  cestou, ale na místě je čeká týdenní karanténa.

Láká-li vás dovolená plná relaxu na sněhobílých plážích a poznávání podmořského světa, je právě Mauricius dobrou volbou. Vyrazte do exotiky během letošního jara díky atraktivní nabídce Swiss International Air Lines, kteří nabízejí zpáteční letenky z Prahy na Mauricius za 12 876 Kč. Pokud byste rádi cestovali s odbaveným zavazadlem, vyjdou vás letenky na 13 288 Kč (viz termíny v našem kalendáři). V obou směrech vás čeká jeden přestup v Curychu: cestou tam pohodový, cestou zpátky delší (vč. nocování v Curychu) – zastávku si lze ale protáhnout na prakticky celý den, který využijete k omrknutí švýcarského města.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius důrazně doporučujeme disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas), díky němuž se vyhnete karanténě. Povinný je také vyplněný formulář a cestovní pojištění.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty do ČR

Od 18. března 2022 sice platí nová pravidla návratu do České republiky – návratů z Mauriciu se ale nijak nedotýkají. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci i nadále vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi si za relaxem na Mauricius

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 12 876 Kč (s příručním zavazadlem)

Exotický ostrov Mauricius z Prahy v jarních termínech

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 13 288 Kč (s odbaveným zavazadlem)

Exotický ostrov Mauricius z Prahy v jarních termínech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)