Havajské ostrovy z Vídně za luxusní cenu
8.4.2021

Havajské ostrovy z Vídně za luxusní cenu

8 998

O této nabídce

EDIT (8. dubna, 16:30): Vypadá to, že americké aerolinky si dnes poměřují…svou štědrost vůči cestovatelům. Akční letenky z nabídky American Airlines sice zmizely krátce po poledni, ale pak je tu ještě Delta Airlines. A právě levné letenky na Havajské ostrovy v její režii jsou stále dostupné – dokonce jen za 8 998 Kč!

Hledáte termín, ale ne a ne najít? Napište nám do komentářů! Rádi vám během chvíle pomůžeme. 🙂

Tohle je pecka do které bychom se nebáli jít! Havajské ostrovy z Vídně za neskutečných 9 239 Kč. Termínů je dostupná hromada od listopadu 2021 až do března 2022. Zejména ty v příštím kalendářním roce považujeme za relativní jistotu, tou dobou už bude svět zase v pořádku. Poletíte na křídlech aerolinek z letecké aliance Oneworld, a to Finnair, American Airlines, resp. British Airways. Cestou na Havajské ostrovy i zpět vás pak čekají dva rychlé přestupy.

Letenky za doslova luxusní cenu pořídíte také na Vánoce! Např. Honolulu z Vídně za 10 720 Kč, a to v termínu od 25. prosince do 2. ledna. Rezervuj vánoční termín >>

A proč jet na Havajské ostrovy?

Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Maui… tolik různých názvů má ráj na zemi. A tolik různých tváří! Průzračné vody Pacifiku se v zátokách líně povalují a zalévají nekončící písečné pláže, když jinde se příboj silně opírá do strmého pobřeží. Nezkrotné vulkány ve vnitrozemí se střídají se zelení deštných lesů, obří motýli je zdobí jak květinové věnce. Havaj je mekkou surfařů, snem potápěčů a rájem dobrodruhů. Život zde plyne pomalu, poklidně, vždy s úsměvem na tváři. Není důvodu ke smutku, vždyť východy i západy slunce, spolu s narůžovělou oblohou pomalu odhalující zářivá souhvězdí, tu jsou z nějakého důvodu krásnější než kdekoliv jinde na celé planetě.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Bydlo na Havaji na rozdíl od letenek za hubičku bohužel není. Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Havajských ostrovech se spolehněte na Booking, Hotels či AirBnB. Vzhledem k termínům potenciální cesty, ovšem není třeba s rezervací bydla nikam spěchat. Každopádně vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Na Havajských ostrovech jistojistě oceníte vlastní káru. Nabídku dostupných vozů naleznete přehledně v naší autopůjčovně.

Víza

Havajské ostrovy jsou součástí Spojených států amerických, nezapomeňte si proto před cestou obstarat elektronickou registraci ESTA. Je to jednoduché a návod najdete v tomto článku. 

Náhled letenky z Vídně do Honolulu za 8 998 Kč

Havajské ostrovy z Vídně za luxusní cenu

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Delta Air Lines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)