Etihad Airways: z Vídně na Zanzibar s odbaveným zavazadlem
18.8.2022

Etihad Airways: z Vídně na Zanzibar s odbaveným zavazadlem

12 223

O této nabídce

Přestože evergreenem posledních týdnů se staly last-minute zájezdy na Zanzibar z Prahy v podání tuzemské CK Čedok, stále na tento exotický ostrov ležící u afrických břehů můžete vyrazit také na vlastní pěst. Nejlevnější letenky na nejbližší měsíce aktuálně nabízí kvalitní letecká společnost Etihad Airways při odletu z Rakouska. Zpáteční letenky z Vídně na Zanzibar pořídíte za 12 223 Kč, a to třeba v příkladovém termínu od 6. do 16. října >>REZERVUJ ZDE.

Hlavním benefitem cesty na křídlech Etihadu je odbavené zavazadlo v základní ceně a kvalitní palubní servis. Routing letů vede přes Abú Dhabí, kde vás čeká jeden přestup v obou směrech. Tarif navíc umožňuje i delší zastávku v Abú Dhabí (za minimální příplatek). Naplánovat si tak lze i pěkný výlet 2v1 – např. v termínu 16. – 26. – 29. 10. za 12 782 Kč >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Cesta na Zanzibar

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum, které obdržíte za 50 USD na letišti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Zanzibar

Zanzibar není jen jedním ostrovem ve vodách Indického oceánu, Zanzibar je celým souostrovím oplývajícím bílými písky pláží, kokosovými palmami a rozmanitou přírodou. Mělké korálové zahrady v lagunách rozkvétají barvami drobných rybiček, na návštěvu připlouvají i želvy a delfíni skákaví. Vzduch nad Zanzibarem voní sladkou vanilkou, skořicí, muškátovým oříškem a štiplavým aromatem hřebíčku. Luxusní hotelové resorty se tu střídají s fascinujícími ruinami dávné historie, kultura a tradice vás ohromí. Zanzibar je zkrátka rájem, ideální dovolenkovou destinací, kde vás nabijí energií paprsky slunce a vlny tyrkysového oceánu ukonejší.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Zanzibar za 12 223 Kč

Etihad Airways: z Vídně na Zanzibar s odbaveným zavazadlem

Náhled letenky z Vídně na Zanzibar se zastávkou v Abú Dhabí za 12 782 Kč

Etihad Airways: z Vídně na Zanzibar s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)