Estonsko: z Prahy do Tallinnu na nové lince
15.4.2024

Estonsko: z Prahy do Tallinnu na nové lince

od 3 198

O této nabídce

Vzhůru za průzkumem málo doceňovaného Pobaltí na nové lince do Estonska. Aerolinka Eurowings zahájila přímé lety z Prahy do Tallinnu (TLL) a vy na ní nyní pořídíte zpáteční letenky za 3 198 Kč. Kratší i delší termíny jsou k mání od dubna do června, pár termínů za fajn cenu pořídíte také v červenci a srpnu. Navštivte Estonsko například v termínu od 15. do 22. května.

V ceně nejlevnějšího tarifu u Eurowings máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 35 × 25 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 519 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 12 kg si přikoupíte od 544 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objevte opomíjené Estonsko

Už jste byli v Estonsku? Je tak nádherné! Tallinn je přehlídkou impozantní architektury a skvostných kostelů, procházejte se křivolakými uličkami, sedněte si do některé z útulných vináren na skleničku. Zažijte atmosféru města Tartu, odpočiňte si na pláži v okolí Pärnu. Udělejte si výlet do estonské přírody, národní parky Lahemaa, Korvemaa, Soomaa a Vilsandi jsou němohrou lesů, mokřadů a fotogenického pobřeží. Vzduch je tady neskutečně čistý a po krajině jsou rozesety historické větrné mlýny, štíhlé majáky a miniaturní vesničky. Estonsko je top destinací!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Tallinnu auto a vydejte se na průzkum nádherného Estonska. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 487 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Tallinnu za 3 198 Kč
Estonsko: z Prahy do Tallinnu na nové lince


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tallinn (TLL)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)