Emiráty: říjnové letenky do Abú Dhabí z Budapešti
15.9.2023

Emiráty: říjnové letenky do Abú Dhabí z Budapešti

1 654

O této nabídce

Využijte dnešní akce Wizz Airu a ulovte si zlevněné letenky z Budapešti (BUD) do Abú Dhabí (AUH). Zpáteční letenky z maďarské metropole do Perského zálivu pořídíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky za ceny začínající na 1 654 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé musí počítat s cenami lehce nad hranicí 2 tisíc Kč). Levné letenky jsou dostupné prakticky po celý říjen, a to včetně prodloužených víkendů. Zpříjemněte si proto příchod sychravého podzimního počasí výletem do Spojených arabských emirátů.

Veškeré informace o letišti v Abú Dhabí (AUH), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Začni s objevováním Perského zálivu v Abú Dhabí

Abú Dhabí, největší a nejbohatší ze Spojených arabských emirátů, se pyšní mnoha světovými NEJ. Zdánlivě nekonečná poušť Rub al-Chalí je jednou z největších pouští světa, dechberoucí mešita šejka Zayeda bin Sultan Al Nahyana v sobě kromě zlatých detailů a bílých mramorových stěn skrývá také největší koberec, který byl kdy vyroben. Supermoderní Ferrari World je pak největším krytým zábavním parkem světa, a projet se v něm můžete na světově nejrychlejší horské dráze. Abú Dhabí je okázalé, impozantní, hýřící leskem a třpytem, ale jsou to naopak ty nehmatatelné a každodenní věci, které si budete pamatovat nejvíce – ruch na tradičních tržištích, hlasité svolávání z minaretů, vůně šafránu a kardamonu, chuť čerstvě ulovených ryb a konverzace s místními nad šálkem sladkého arabského čaje. Tak už na nic nečekejte a ztraťte se v písečných dunách, odrazech prosklených mrakodrapů a závějích poloprůhledných hedvábných šátků…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Cestování do Spojených arabských emirátů je již „jako dřív“. Žádné testy, certifikáty ani formuláře. Všechny užitečné informace a přehled aktualizovaných opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky z Budapešti do Abú Dhabí za 1 654 Kč

Emiráty: říjnové letenky do Abú Dhabí z Budapešti


Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)