Egypt: z Vídně do Šarm aš-Šajchu za pár stovek
20.10.2021

Egypt: z Vídně do Šarm aš-Šajchu za pár stovek

842

O této nabídce

Ceny letenek na nové lince Wizz Airu z Vídně do egyptského letoviska na jihu Sinajského poloostrova spadly pod tisícovku. Zpáteční letenky z Vídně do Šarm aš-Šajchu pořídí Ti nejrychlejší z vás za 842 Kč. Provoz na nové lince bude zahájen v polovině ledna 2022 a během prvních třech měsíců nadcházejícího roku ulovíte v rezervačním systému aerolinky poměrně dost termínů za velmi lákavé ceny. Takové ceny letenek k Rudému moři tady ještě nebyly, tak hurá do Egypta za pár stovek.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit (10 € za směr) anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Před cestou do Egypta musí všichni cestovatelé vyplnit tento vstupní formulář. Dále je třeba prokázat svou bezinfekčnost – buď negativním PCR testem (ne starším 72 hodin) nebo dokladem o dokončeném očkování (min. 2 týdny po druhé dávce). Výjimku mají děti mladší 6 let.

Více informací naleznete na a stránkách Velvyslanectví ČR v Káhiře.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Egypt, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“. Výraznou výhodu mají při návratu kompletně očkovaní cestovatelé a osoby, které prodělaly nemoc COVID-19 v uplynulých 6 měsících.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

K Rudému moři do Šarm aš-Šajchu

Agathu Christie při návštěvě Egypta napadaly jedny z těch nejrafinovanějších vražd. Co bude asi napadat vás, až navštívíte Šarm aš-Šajch – kus země na Sinajském poloostrově proslulý neodolatelnými plážemi, dech beroucími korálovými útesy s nejrušnějším podmořským životem světa, pravou egyptskou atmosférou s vůní koření a jablečného čaje, vynikající kuchyní a květinami nejrůznějších druhů a barev? Nebo až se odsud vydáte do pár hodin vzdálené Káhiry, jež je díky své historické kulturní roli nazývána „Matkou měst“, abyste spatřili pyramidy – jediný dochovaný sedmý div starověkého světa či Velkou sfingu, navštívili Město mrtvých, prošli slavné egyptské archeologické muzeum a mnoho dalších absolutně mimořádných míst?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Šarm aš-Šajchu za 842 Kč

Egypt: z Vídně do Šarm aš-Šajchu za pár stovek


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)