Egypt: přímé lety z Budapešti do Káhiry
20.5.2024

Egypt: přímé lety z Budapešti do Káhiry

1 582

O této nabídce

Nejlevnější letenky do hlavního města Egypta ulovíš v rezervačním systému aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Káhiry (SPX) v listopadových a prosincových termínech tam na tebe čekají za 1 582 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za letenky zaplatí lehce přes dvě tisícovky). Maďarský nízkonákladový dopravce v Káhiře využívá nové letiště Sphinx, které leží v blízkosti pyramid v Gíze. Linka bude po čas platnosti zimního letového řádu operována dvakrát týdně (odlety z Budapešti v pondělí a pátek večer, odlety z Káhiry v úterý a sobotu u brzy ráno).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíš-li ve dvojici, pak se ti tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budeš moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Vzhůru do Egypta

Zpříjemni si příští zimu výletem do Egypta – nech se ohromit komplexem pyramid v Gíze, nasaj neopakovatelnou atmosféru druhého největšího afrického města anebo odjeď za koupačkou do Suezského zálivu (nabízí se např. letoviska Ain Soukhna). Z Káhiry se vlakem snadno dostaneš také do pobřežní Alexandrie a dále do letoviska Marsa Matrouh nebo až do nitra Libyjské pouště v oáze Síwa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Káhiry za 1 582 Kč

Egypt: přímé lety z Budapešti do Káhiry


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)