Dubnové prodloužené víkendy na Francouzské riviéře – z Prahy do Nice
5.3.2024

Dubnové prodloužené víkendy na Francouzské riviéře – z Prahy do Nice

2 688

O této nabídce

V minulém týdnu jsme vám přinesli informaci o nové lince aerolinky easyJet z Prahy do francouzského Nice. Na ni si budeme muset počkat až do října letošního roku. Levné letenky od letecké společnosti Eurowings ale pořídíte již na dubnové termíny – konkrétně na prodloužené víkendy. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Nice (NCE) ležícího na Azurovém pobřeží ulovíte v rezervačním systému dopravce od 2 688 Kč, a to například v termín od 5. do 7. dubna. Další kombinace na aprílové prodloužené víkendy vyjdou jen lehce dráže. Odlety z České republiky připadají v páteční ráno a návraty tamtéž na nedělní poledne.

Veškeré informace o letišti v Nice (NCE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Nice za 2 688 Kč
Dubnové prodloužené víkendy na Francouzské riviéře – z Prahy do Nice

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)