LM zájezdy z Prahy na Fuerteventuru od 10 990 Kč
12.4.2023

LM zájezdy z Prahy na Fuerteventuru od 10 990 Kč

10 990

O této nabídce

V last minute nabídce zájezdů od tuzemské cestovní kanceláře Čedok nemusíte lovit pouze exotické destinace. Za pěkné ceny totiž pořídíte také dovolenou třeba na Kanárských ostrovech. V aktuální nabídce je to konkrétně ostrov Fuerteventura, kam si můžete zaletět již nadcházející neděli (16. dubna 2023). Na místě vás čeká týdenní pobyt ve vybraném hotelu a stravování formou all inclusive. Ceny kompletních balíčků včetně zpátečních letenek aka zájezdy z Prahy na Fuerteventuru začínají na 10 990 Kč (s budgetem do 15 tisíc Kč/os. je skutečně z čeho vybírat – viz výpis hotelů níže).

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Prahy, operovaných aerolinkou Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

S orientací na letišti Fuerteventura (FUE) vás pomůže náš detailní průvodce.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 16. 4. -> Praha – Fuerteventura -> 11:00 – 15:00
  • 23. 4. -> Fuerteventura – Praha -> 15:50 – 21:25
 • Hotely:
  • 2* Hotel Castillo Beach Bungalows za 10 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel R2 Rio Calma za 14 490 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel R2 Pajara Beach za 14 490 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Occidental Jandia Mar za 14 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel SBH Costa Calma Beach za 14 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel SBH Monica Beach za 14 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Occidental Jandia Playa za 14 990 Kč (all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za relaxem na Fuerteventuru

Kanárská Fuerteventura, drsná i něžná, osloví cestovatele – dobrodruhy i plážové povaleče s rodinou. Zlatavé písky lemují více než dvě stovky kilometrů obnaženého pobřeží a drsné vlny Atlantiku vytváří mekku všech vášnivých surfařů i vyznavačů dalších vodních sportů. Takzvaná „oáza v poušti civilizace“ se vám otevře na písečných dunách národního parku Corralejo. Nedaleký Isla de Lobos, neboli „ostrov vlků“, dostal své jméno podle svých původních obyvatel – tuleňů středomořských alias mořských vlků. Ti už na ostrůvku bohužel nežijí, ale najdete tam přírodní bohatství v podobě vzácného ptactva, třpytivých lagun, strmých útesů a nepředstavitelné samoty.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled zájezdu z Prahy na Fuerteventuru za 10 990 Kč

LM zájezdy z Prahy na Fuerteventuru od 10 990 Kč


Bude se hodit

Letiště Fuerteventura (FUE)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)