Dubnové letenky z Prahy na řecký ostrov Rhodos
11.1.2024

Dubnové letenky z Prahy na řecký ostrov Rhodos

1 478

O této nabídce

Využijte aktuální slevové akce nízkonákladové aerolinky Ryanair a ulovte si levné předsezónní letenky na řecký ostrov Rhodos. Nejlevnější dubnové letenky z Prahy (PRG) na Rhodos (RHO) ulovíte v rezervačním systému aerolinky po zadání kouzelného promokódu “ FSOFF30P“ (nad vyhledávačem zvolíte možnost „Uplatnit akční kód a vyplníte příslušné pole) za ceny od 1 478 Kč. Dopravce bude na lince létat 3× týdně (úterý, sobota a neděle). Koupačka ve vodách Egejského moře bude sice spíše pro otužilejší jedince (teplota vody se v dubnu pohybuje kolem 17 °C), nicméně o sluneční paprsky byste neměli být ochuzeni.

Veškeré informace o letišti v Rhodos (RHO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: duben 2024
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 9. 4. za 1 760 Kč
  • 9. – 14. 4. za 1 478 Kč
  • 9. – 16. 4. za 1 655 Kč
  • 14. – 21. 4. za 1 956 Kč
  • 21. – 28. 4. za 1 960 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Rhodos bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V termínech před začátkem sezony můžete kalkulovat s týdenní cenou pronájmu kolem 1 500 Kč.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 478 Kč

Dubnové letenky z Prahy na řecký ostrov Rhodos


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Rhodos (RHO)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)