Dubnové letenky z Prahy do turecké Antalye
7.4.2023

Dubnové letenky z Prahy do turecké Antalye

3 232

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Sun Express se objevily zlevněné letenky do Turecka! Přímým letem z Prahy se můžete vypravit na Tureckou riviéru omývanou vodami Středozemního moře. Zpáteční letenky z Prahy do Antalye pořídíte za ceny od 3 232 Kč. Dostupných je několik termínů (kratší na prodloužený víkend nebo i delší na týden či déle) v druhé polovině dubna.

Základní tarif „Sun Eco“ navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 20 kg. Nezapomeňte se ale odbavit online formou, check-in na letištní přepážce je zpoplatněn.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Zaleťsi do jarní Antalye

Město Antalya, brána orientálního Turecka, bylo vystavěno na svahu majestátní skály. Je plné historických památek, kulturního dědictví a bazarů s koberci a zlatými šperky. Hledí přímo do Středozemního moře, dlouhá pláž Lara Plaji je jím omývána. Vycestujte ale i za hranice města a jeho blízkého okolí, indigově modrý Ölüdeniz má pověst jednoho z nejnádhernějších zálivů světa. Ruiny amfiteátru Aspendos jsou naprosto úchvatné, kulturní představení se v něm hrají dodnes. Spící Konakli pak vábí k romantickým procházkám, když se slunce pozvolna noří za obzor.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 3 232 Kč
Dubnové letenky z Prahy do turecké Antalye

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

SunExpress

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)