Dominikánská republika: Punta Cana za Berlína
13.1.2022

Dominikánská republika: Punta Cana za Berlína

8 514

O této nabídce

Chystáte-li se do oblíbené Dominikánské republiky a nejste fanoušky organizovaného cestovního ruchu? Pak v nejbližších týdnech pravděpodobně nenarazíte na lepší nabídku, než tu od letecké společnosti TAP Air Portugal. Portugalský národní dopravce nabízí zpáteční letenky z Berlína do letoviska Punta Cana za parádní cenu 8 514 Kč. Dostupné jsou přitom termíny v druhé polovině února a během března.

Základní informace o Dominikánské republice a tipy na výlety naleznete v našem průvodci.

Pokud ale stále váháte také na využitím nabídky CK Čedok a přímým letem z Prahy, nechte se inspirovat naším „trip-reportem“.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Za účelem cestování do Dominikánské republiky není třeba žádných „Covid dokumentů“. Postačí vám vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dominikánská republika je aktuálně zařazena do tmavě červené kategorie.

Přestupy v Portugalsku

Kvůli routingu přes Portugalsko bude třeba splnit i tamější podmínky. Před cestou do Karibiku i zpět vyplnit formulář a předložit negativní test (výjimku mají cestovatelé po prodělané nemoci). Více informací o tranzitu přes Portugalsko najdete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: únor & březen 2022
 • Termíny:
  • 23. 2. – 5. 3.
  • 26. 2. – 11. 3.
  • 4. – 12. 3.
  • 18. – 25. 3.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Dominikánu

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi, kterým Dominikánská republika bezpochyby je.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Punta Cany za 8 514 Kč

Dominikánská republika: Punta Cana za Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lisabon (LIS)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)