Do USA z Ostravy během dubna a května
8.3.2023

Do USA z Ostravy během dubna a května

10 861

O této nabídce

Pouze do dnešní půlnoci je validní akční nabídka polské národní letecké společnosti LOT, díky níž můžete ulovit atraktivní letenky z Ostravy do USA. Vydat se můžete na východní pobřeží Spojených států amerických do New Yorku, na jih do Miami, k Velkém jezerům do Chicaga nebo až na samotný západ země do Los Angeles. Ceny zpátečních letenek z Ostravy do amerických měst začínají na 10 861 Kč.

Termíny jsou dostupné během jarních měsíců (duben & květen). Přehledně seřazené je tradičně naleznete v našich kalendářích níže. Základní tarif „Ecomomy Saver“ obsahuje přepravu většího příručního zavazadla. Pokud byste do USA potřebovali cestovat „na těžko“ s odbaveným báglem, počítejte s příplatkem cca 1 500 Kč/směr.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do New Yorku za 10 861 Kč

Do USA z Ostravy během dubna a května


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)