Do podzimního Říma z Prahy nejen na prodloužené víkendy
3.8.2023

Do podzimního Říma z Prahy nejen na prodloužené víkendy

od 720

O této nabídce

Říká se, že všechny cesty vedou do Říma, a nyní tam díky aerolince Wizz Air může vést i ta vaše. Růžový dopravce nabízí letenky po celý podzim do Říma z Prahy doslova za pár korun. Termíny od září do listopadu ulovíte od 720 Kč nejen na prodloužené víkendy. Prozkoumejte Koloseum, Forum Romanum a další památky například v termínu od pátku 6. do úterý 10. října. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách aerolinky. Pokud cestujete alespoň ve dvou, zakoupení členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 030 Kč/směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 735 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na prodloužené víkendy do Říma

Je kolébkou evropské kultury a civilizace, a ještě k tomu tak nádherný a majestátní. Řím prostě nesmí chybět na bucket listu žádného cestovatele. Fontány zdobené krásnými sochami se tam střídají s uměním proslulého Michelangela, co třeba takové fresky Sixtinské kaple! A vlastně celý Vatikán, sídlo papeže, je jako z pohádky. Toulejte se uličkami a nechte se opálit horkým italským sluncem. Zastavte na výborné jídlo, vůně špaget “alla carbonara” sypaných jemňoučkým pecorinem vás nenechá dlouho otálet. A pokud by vás to náhodou v Římě už nebavilo (jakkoliv nemožné nám to připadá), je to jen kousíček do města Tivoli nebo na pláž Lido di Ostia.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 720 Kč
Do podzimního Říma z Prahy nejen na prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)