Do podzimního Londýna z Prahy nejen na prodloužené víkendy
24.8.2023

Do podzimního Londýna z Prahy nejen na prodloužené víkendy

720

O této nabídce

Dopřejte si podzimní úprk do hlavního města Spojeného království, a to nejen na prodloužené víkendy. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do Londýna z Prahy za skvělých 720 Kč. Termíny za tuto super cenu jsou k mání po celý podzim, a ty nejlevnější ulovíte na týdenní návštěvu Londýna v říjnu a na prodloužené víkendy v listopadu. Omrkněte ikonické památky například od soboty 4. listopadu do úterý 7. listopadu.

Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo létáte-li s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství, neboť se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

V ceně u Wizz Airu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší kabinové zavazadlo (55 × 40 × 23 cm) od 375 Kč za směr v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 425 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za památkami do britské metropole

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Velké Británie

Cesty do Británie jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 720 Kč
Do podzimního Londýna z Prahy nejen na prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)