Do Nepálu v hlavní sezóně z Vídně a návratem do Prahy
28.2.2024

Do Nepálu v hlavní sezóně z Vídně a návratem do Prahy

11 565

O této nabídce

Hot akce je třeba si neustále připomínat a jednou z nich jsou bezpochyby akční letenky do Nepálu z Vídně a návratem do Prahy. Ty má ve své režii aerolinka Air India ve spolupráci s vlaky AccesRail, které operují poslední segment mezi Prahou a Vídní. Zpáteční letenky pořídíte za skvělých 11 565 Kč v hlavní sezóně, tedy na termíny od srpna do října letošního roku. Po cestě vás čeká jeden přestup v Dillí (DEL) a jak jsme již zmínili, při cestě zpět vystoupíte ve Vídni a na pražské hlavní nádraží budete pokračovat vlakem. Samozřejmě je možné cestu vlakem vynechat. Tak na nic nečekejte a prozkoumejte kouzelný Nepál například v termínu od 24. srpna do 10. září. 

Dalším skvělým benefitem akce je přeprava hned dvou kusů odbavených zavazadel do 23 kg. Na palubu si pak vezmete kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 × 35 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů dostanete občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do Nepálu nejen za nejvyššími horami

Nepál je snem a směsicí neobyčejné kultury a přírody beroucí dech. Dramatická silueta Himálaje vás bude provázet na každém kroku touto úchvatnou zemí, rozervaná skaliska a hory tyčící se vysoko do nebe vás svou sílou srazí na kolena. Respektujte jejich nehostinnost a své výpravy do bílé divočiny dobře važte. Navštivte Káthmándú, potkejte se s místními lidmi, uctěte klid a mír v buddhistické svatyni Svájambhú, tibetsky vznešené stromy. Vydejte se za divokou zvěří na jih země, pokud vás potká štěstí, spatříte nosorožce indického, tygra bengálského či levharta skvrnitého. Nepál je srdeční záležitostí a na jeho návštěvu už nikdy nezapomenete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nepálu a přestup v Indii

Po příletu do Nepálu obdržíte turistické vízum. Očkování a negativní test můžete již s klidem nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Nepálu“.

Při přestupu v Dillí také žádné speciální dokumenty nepotřebujete. Pokud budete chtít opustit letiště, obdržíte tranzitní víza. Mrkněte se na naší stránku „Koronavirus v Indii“.

Náhled letenky z Vídně do Nepálu a návratem do Prahy za 11 565 Kč
Do Nepálu v hlavní sezóně z Vídně a návratem do Prahy

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)