Do Mosambiku: z Prahy na jih Afriky
23.10.2022

Do Mosambiku: z Prahy na jih Afriky

12 160

O této nabídce

V nabídce portugalského dopravce TAP Air Portugal ulovíte levné letenky do Mosambiku. Na jih afrického kontinentu, konkrétně do hlavního města země – do Maputa – můžete letět z Prahy za pěknou cenu 12 160 Kč. Termíny jsou poměrně nahodile dostupné od února do května příštího kalendářního roku. Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v Lisabonu, který si lze díky programu dopravce protáhnout a cestu si zpříjemnit také zastávkou v portugalské metropoli.

Pokud vám základní tarif „Discount“, zahrnující pouze přepravu příručního zavazadla, nebude vyhovovat a preferujete cestovat s odbaveným zavazadlem, snadno si bookněte letenky v tarifu „Basic“. Příplatek je minimální a činí 5 €/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mosambiku

Před cestou do Mosambiku je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním PCR testem. Turistické vízum lze získat za 50 USD po příletu.

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mosambiku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: únor – květen 2023
  • Příkladové termíny:
    • 15. – 23. 2. za 12 672 Kč
    • 15. – 29. 3. za 12 160 Kč
    • 28. 4. – 10. 5. za 12 160 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Mosambiku za 12 160 Kč

Do Mosambiku: z Prahy na jih Afriky


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)