Do Milána z Prahy na prodloužené víkendy
16.4.2024

Do Milána z Prahy na prodloužené víkendy

660

O této nabídce

Bella Italia volá! Tedy k výletu do severní Itálie volají levné letenky na lince do Milána z Prahy, které ulovíte nejen na prodloužené víkendy za skvělých 660 Kč. A jelikož je má v režii tradičně aerolinka Wizz Air, klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Ostatní si nepatrně připlatí. A pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Dostupné jsou všechny prodloužené víkendy od poloviny května až do začátku července, z nabídky si zcela jistě vyberete. Co třeba od 15. do 18. června? 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm, se kterým si na prodloužený víkend vystačíte. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 1 035 Kč za jeden směr. Odbavený bágl do 10 kg vás vyjde od 1 040 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Prodloužený víkend v Miláně

Mmmmm Miláno! Tohle přitažlivé město hýří bohatou kulturou a krásnou architekturou, jeho ulicemi klapají podpatky vždy stylově oblečených Italek a voní vůně čerstvé kávy. Tou starou krásou oplývá úchvatný milánský dóm či prosklené stropy galerie Vittorio Emanuele, naopak moderní krásu najdete pod zlatou fasádou muzea umění Fondazione Prada. A už jste slyšeli o zeleném mrakodrapu Bosco Verticale neboli vertikálním lese?

Jakmile se slunce přiblíží k obzoru, hoďte se do gala a vydejte se na passeggiatu, večerní procházku osvětleným městem, a skleničku aperitivu, pro Miláňany tolik typického.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete v Itálii delší pobyt, určitě nevynechejte nedaleká alpská jezera. Nejpohodlněji se k nim dopravíte díky půjčenému autu, které si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Ideální kára vás vyjde od 477 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 660 Kč
Do Milána z Prahy na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)