Do listopadové a prosincové Barcelony z Katovic či Krakova
29.9.2023

Do listopadové a prosincové Barcelony z Katovic či Krakova

od 736

O této nabídce

Cestující, kteří mají dobře dostupné letiště v Polsku a chtějí se podívat do hlavního města Katalánska, jistě potěšíme dnešním tipem. Tím jsou letenky do nádherné Barcelony z Katovic či Krakova, kam se podíváte na křídlech aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky ulovíte od 736 Kč na listopadové a prosincové termíny. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách aerolinky. Co návštěva Barcelony od 3. do 7. prosince nebo od 15. do 18. listopadu, kdy využijete i státní svátek? 

V ceně letenky máte zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 141 Kč ze směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 941 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice / průvodce parkováním na letišti Krakov.

Za kulturou, zábavou a poznáním do Barcelony

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela bez omezení. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Katovi do Barcelony za 736 Kč
Do listopadové a prosincové Barcelony z Katovic či Krakova

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)