Do Lisabonu nejen na prodloužené víkendy (z Vídně)
27.10.2020

Do Lisabonu nejen na prodloužené víkendy (z Vídně)

892

O této nabídce

Sychravý podzim i vlna chaotických a neustále se zpřísňujících omezení na náladě jistě nikomu extra nepřidají. Leckdo tedy logicky pošilhává po letenkách do teplejších a koronavirem méně zasažených krajin. Pokud jste si nevybrali z našeho přehledu „TOP 20 destinací k útěku mimo Evropu“, mohl bych vás zaujmout dnešní tip na letenky do Lisabonu. V případě cest do Portugalska a stejně tak i po návratu do České republiky není potřeba žádných testů či karantény. Zpáteční letenky z Vídně do Lisabonu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za stokorunové částky. Dle letového řádu bude během listopadu trasa operována 4× týdně (úterý, čtvrtek, sobota a neděle). Tak vyrazte do Portugalska na prodloužený víkend či na delší dobu…

Cesta do Rakouska a zpět

Přestože se Portugalsko (regiony Lisabon a Norte) stále nachází na rakouském seznamu zemí, z nichž je po návratu vyžadován negativní test na COVID-19, tak v případě přímého tranzitu do České republiky (autem, vlakem, autobusem) jste této povinnosti zproštěni. Postačí vám vyplnit tento vstupní formulář.

Vzhledem k zařazení Prahy na „seznam rizikových oblastí“ musí také osoby přijíždějící na vídeňské letiště Schwechat z Prahy cestu absolvovat bez přestávky. Více informací o cestách do Rakouska naleznete na stránkách Velvyslanectví České republiky ve Vídni.

Změna letenky zdarma

Ryanair prodloužil období, během něhož neúčtuje poplatek za změnu letenky, i na říjen a listopad. V případě jakýchkoliv cestovních komplikací, tak můžete letenku (až 7 dní před odletem) zdarma změnit – termín (až do března 2021) i destinaci. Doplácet budete jen případný rozdíl v ceně. Více o možnostech změn se dočtete tomto našem článku.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2020
 • Příkladové termíny:
  • 29. 10. – 5. 11. za 906 Kč
  • 5. – 8. 11. za 1 152 Kč (čtvrtek–neděle)
  • 12. – 15. 11. za 1 094 Kč (čtvrtek–neděle)
  • 14. – 17. 11. za 1 132 Kč (sobota–úterý vč. státního svátku)
  • 19. – 22. 11. za 892 Kč (čtvrtek–neděle)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Lisabonu se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jestliže do Portugalska plánujete vyrazit na delší dobu, než jen prodloužený víkend, tak se vám určitě bude hodit vlastní kára. Potenciální nabídku dostupných vozů v termínu vaší cesty hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 892 Kč

Do Lisabonu nejen na prodloužené víkendy (z Vídně)


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)