Do Kolumbie: Bogota z Vídně s Turkish Airlines
16.1.2024

Do Kolumbie: Bogota z Vídně s Turkish Airlines

13 995

O této nabídce

Levné letenky do Jižní Amerika jsou silně nedostatkové zboží. Kolumbie a její hlavní město Bogota pak nejsou výjimkou. Cestovatelé, kteří mají právě tuto destinaci ležící na severu kontinentu na svém radaru, by proto měli zpozornět právě nyní. V nabídce letecké společnosti Turkish Airlines se totiž objevily zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Bogoty (BOG) za 13 995 Kč.

Jedná se o letenky v akčním tarifu „Promotional“, který obsahuje také bezplatnou přepravu hned dvou kusů odbavených zavazadel (dohromady celkem 46 kg k odbavení). Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v Istanbulu (IST). Cestou do Jižní Ameriky ale bude nutné v Turecku přečkat noc (buď na letišti nebo v jakémkoliv hotelu v jeho blízkosti – na ubytování zdarma ze stopover programu dopravce bohužel v tomto případě nárok nevzniká). Termíny jsou dostupné po čas prvního kvartálu letošního kalendářního roku, tj. v nejpříhodnější době pro cestování do Kolumbie z hlediska sezónnosti.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný  průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kolumbie

Cestování do Kolumbie je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Jedinou vstupní povinností zůstává nutnost vyplnit příjezdový formulář. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kolumbii“.

Náhled letenky z Vídně do Bogoty za 13 995 Kč
Do Kolumbie: Bogota z Vídně s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)