Do Jordánska bez testů: letenky do Ammánu z Prahy nebo Vídně
26.2.2022

Do Jordánska bez testů: letenky do Ammánu z Prahy nebo Vídně

494

O této nabídce

Jordánsko od úterý 1. března uvolňuje podmínky vstupu pro všechny cestovatele! Již žádné testy před cestou či po příletu do země (potřeba nebude ani očkovací certifikát) – prostě cestování jako před pandemií. Využij těchto příjemných novinek přicházejících z Blízkého východu a zaleť si během března do Ammánu. Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně do Jordánska ulovíš za stokorunové částky v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Nejlevnější letenky do Ammánu jsou nabízeny při odletu z Vídně – např. termín od 29. března do 5. dubna za 494 Kč. Letenky z Prahy vyjdou trochu dráže, přesto je ale pořídíte za velice atraktivní cenu oscilují mezi 15 a 20 stokorunami. 

Jak z Prahy, tak i z Vídně se létá 2× týdně (vždy v úterý a v sobotu). Nejlevnější letenky v březnových termínech vychází na úterní rotace, případně na kombinaci: odlet v úterý a návrat v sobotu.

PS: A zpáteční letenky z Budapešti do Ammánu ulovíte dokonce za pouhých 258 Kč.

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Od 1. března 2022 již při cestě do Jordánska nejsou potřeba negativní PCR test před cestou, ani kontrolní test absolvovaný po příletu do země. Cestování do Jordánska je tak téměř jako dřív – zůstala pouze povinnost vyplnit příjezdový formulář na disponovat cestovním pojištěním. A nezapomeňte také na turistické vízum.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Jordánsku“.

Návrat do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České Republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá do Jordánska

Jordánsko a jeho tisíce krás jsou pouštní perlou na Blízkém východě. Nejvzácnější z jeho pokladů jsou skryté tam, kde se láme náhorní plošina a úchvatné skalní město Petra dává své pískovcové zdi na odiv světlu slunce. Do skal vytesané chrámy vás svou okázalostí dostanou na kolena. Okolní písek nese růžový, světle červený až cihlový odstín, Wadi Rum je podle mnohých nejkrásnější pouští světa. Jordánsko je také zemí, kde se psaly biblické příběhy, kterou svou návštěvou poctil i Ježíš Kristus a Mojžíš jí vedl svůj lid, ukázal zemi zaslíbenou a zemřel.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1 723 Kč

Do Jordánska bez testů: letenky do Ammánu z Prahy nebo Vídně

Náhled letenky z Vídně do Ammánu za 494 Kč

Do Jordánska bez testů: letenky do Ammánu z Prahy nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)