Do Japonska: z Ostravy do Tokia s LOTem
18.12.2022

Do Japonska: z Ostravy do Tokia s LOTem

14 796

O této nabídce

Do světa lze letět také z Ostravy (OSR)! Hodně zajímavé akční letenky do Japonska nyní cestovatelům nabízí polská národní letecký společnost LOT. Zpáteční letenky z Ostravy na tokijské letiště Narita totiž pořídíte za 14 796 Kč. Na první pohled se sice cenovka nemusí zdát tak atraktivní, ale pokud ji porovnáme s dlouhodobou drahotou, která od otevření „země vycházejícího slunce“ turistům panuje (standardní cena letenek visí nad hranicí 20 tisíc Kč), zjistíme, že se nejedná o vůbec špatnou možnost!

Základní tarif „Economy Saver“ obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla. Potřebujete-li cestovat s odbaveným, kupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Standard“ za 17 389 Kč. Ten navíc obsahuje rovnou 2 ks zapsaných zavazadel neboli 46 kg k odbavení. V obou směrech vás routing povede přes Varšavu, kde budete mít jeden klidný přestup. Termíny jsou dostupné od ledna do března 2023, viz náš kalendář níže.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Od 11. října 2022 je opět možné do Japonska vyrazit „na vlastní pěst“. Potřebovat k tomu budete doklad bezinfekčnosti (očkovací certifikát nebo negativní PCR test) a vyplněný příjezdový formulář. Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Japonska

Japonsko je tak moc jiné než zbytek světa, až z toho mrazí po zádech. Čtveřice ostrovů Hokkaidó, Honšú, Šikoku a Kjúšú vám svou odlišnost ukáží. Podívejte se na nejposvátnější ze všech hor Fudži, na rozkvétající sakury, které ji obklopují. Navštivte sněžné opice koupající se v termálních pramenech v Jigokudaki Yaenkon. Kochejte se zářivě bílým hradem Himedži a červenými branami svatyně Fushimi Inari. Japonské sushi a sashimi ochutnejte v Tokiu na Cukidži, největší rybí tržnici světa. Okuste také takoyaki, kuličky smaženého těsta s chobotnicí, zvenku křupavé, uvnitř vláčné. Poznejte zemi vycházejícího slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Tokia za 14 796 Kč

Do Japonska: z Ostravy do Tokia s LOTem


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)