Do Indie: Dillí z Mnichova s Etihad Airways
6.9.2023

Do Indie: Dillí z Mnichova s Etihad Airways

10 682

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti z Perského zálivu, Etihad Airways, aktuálně pořídíte zlevněné letenky do Indie. Zpáteční letenky s odletem z německého Mnichova (MUC) a cílem v největším indickém městě, Dillí (DEL), pořídíte za 10 682 Kč. K dispozici je velké množství termínů po celý první kvartál kalendářního roku 2024 (tj. leden – březen). Promo tarif „Economy Sale“ obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 20 kg. V rámci obou směrů vás během cesty čeká jeden přestup v Abú Dhabí (AUH). Laoyver si přitom díky vysoké četnosti spojů mezi tímto emirátem a Indií můžete protáhnout dle vlastní libosti.

V Dillí a okolí se nudit nebudete

Indie je zemí obrovskou, pestrobarevnou, chudou a přesto nesmírně bohatou. Pro její rozlohu a rozmanitost by se jí dalo cestovat dlouhé měsíce. Pokud chcete indické kulturní bohatství, jinakost a atmosféru alespoň ochutnat, vydejte se za poznáním jejího Zlatého trojúhelníku. Spojuje Staré i Nové Dillí a příběhy opředenou Agru s růžovým Jaipurem. Na svazích pohoří Aravalli se majestátně tyčí pevnost Ambér, palác Větrů v Jaipuru vás dostane svými barvami. Stůjte v úžasu před slavným pomníkem lásky Tádž Mahal. Je opředen tajemstvím a legendami, alespoň na okamžik jim uvěřte.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie

Cestování do Indie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

Náhled letenky z Mnichova do Dillí za 10 682 Kč

Do Indie: Dillí z Mnichova s Etihad Airways


Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Mnichov (MUC)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)