Čína: z Budapešti do Pekingu v závěru léta
3.7.2024

Čína: z Budapešti do Pekingu v závěru léta

9 988

O této nabídce

Sympatické letenky do Číny aktuálně nabízí tamější letecká společnost China Southern Airlines. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Pekingu, na nové letiště Daxing (PKX), pořídíš za 9 988 Kč. Vybírat můžeš z termínu na konci letošního léta – odletu v druhé polovině srpna a v září, návraty během devátého kalendářního měsíce (viz nás tradiční kalendář). Cestou tě v obou směrech čeká jeden přestup v Kantonu (CAN). Základní tarif pak zahrnuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s limitem 23 kg.

Vyprav se prozkoumat Zakázané město, ochutnat pestrou čínskou kuchyni či se projít po Velké čínské zdi např. v termínu od 25. srpna do 7. září >> REZERVUJ ZDE

Náš tip: Využij možnosti do routingu vložit bezplatný stopover v jihočínském Kantonu (CAN) ležícím na pobřeží Jihočínského moře. Odtamtud si snadno odskočíš do Hongkongu či Macaa. Takový itinerář si poskládáš např. následovně v termínu 29. 8. – 7. – 10. 9. >> REZERVUJ ZDE

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný  průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Peking jako vstupní brána do Číny

Směs mírumilovného buddhismu s komunismem, klidu se spěchem a dědictví dob dávných s obrázky budoucnosti. Taková je Čína, jiná a nezvyklá, až z toho mrazí po zádech. Peking, hlavní město lidové republiky, se pyšní olympijskými stadiony a vysokými mrakodrapy, voní pikantní kachnou a nabízí ke koupi možné i nemožné. Na pekingském náměstí Nebeského klidu otevírá své brány Zakázané město, opodál v mauzoleu Mao Ce-tunga můžete spatřit vůdcovy nabalzamované pozůstatky. Vydejte se ale i za hranice Pekingu, nenavštívit majestátní Velkou čínskou zeď, klenot celého impéria, by bylo velkým hříchem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Za účelem turistické cesty do Čínské lidové republiky se nezapomeň vyřídit příslušné vízum, které stojí 2 200 Kč. Požádáš o něj na Velvyslanectví ČLR v Praze. Žádná další byrokracie k cestě do Pekingu není potřeba.

Náhled letenky z Budapešti do Pekingu za 9 988 Kč
Čína: z Budapešti do Pekingu v závěru léta

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr China)

Let zpátky

Budapešť - Daxing International Airport - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Southern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)