Do Benátek z Prahy po celý podzim nejen na prodl. víkendy
8.8.2023

Do Benátek z Prahy po celý podzim nejen na prodl. víkendy

720

O této nabídce

Letenek do Itálie není nikdy dost, a proto vám dnes přinášíme tip na super levné letenky do malebných Benátek z Prahy. Ulovíte je u Wizz Airu za 720 Kč napříč podzimními měsíci, tedy od září až do prosince. V listopadu vychází termíny krásně také na prodloužené víkendy. Navštivte Benátky třeba v termínu od pátku 3. listopadu do neděle 5. listopadu. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, doporučujeme členství zakoupit, neboť se vám vyplatí již při první zpáteční letence. S Wizz Airem zamíříte na hlavní benátské letiště Marco Polo (VCE).

V ceně letenky máte u Wizz Airu příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 790 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 445 Kč/směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Kouzelné Benátky

Ach ty romantické Benátky! Poseté historickými paláci, protkané kanály a po třpytivé hladině jejich vod klouzají typické gondoly. Benátské kouzlo vás svádí už jen při pomyšlení na to město, ale jakmile tam poprvé vkročíte, stejně neuvěříte vlastním očím. Zapomeňte na cokoli co má kola, malebnými uličkami se procházejte pěšky nebo plujte na palubě gondoly či vaporetta. Navštivte náměstí svatého Marka, žasněte nad jeho bazilikou a slavnou věží Torre dell’Orologio. Vyjděte na téměř stometrovou Campanile a nechte se omámit výhledem nad taškami střech. Zvlášť působivý je v době, kdy slunce jde spát a město se celé rozzáří díky spoustě lamp.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou zcela volné. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 720 Kč
Do Benátek z Prahy po celý podzim nejen na prodl. víkendy

Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)