Do Baskicka: španělské Bilbao z Vídně na podzimní prodloužené víkendy
11.8.2023

Do Baskicka: španělské Bilbao z Vídně na podzimní prodloužené víkendy

968

O této nabídce

Letošní novinkou v letovém řádu aerolinky Wizz Airu je přímá linka z Vídně (VIE) do španělského Bilbaa (BIO). Vydejte se do severošpanělského Baskicka na některý z podzimních prodloužených víkendů, půjčte si auťák a objevte kromě Bilbaa, Santanderu či San Sebastianu také divoké pobřeží Biskajského zálivu. Linka je dopravcem operována 2× týdně – v říjnu to budou soboty a úterky / v listopadu posléze pátky a pondělky. Nejlevnější letenky z Vídně do Bilbaa pořídíte v rezervačním systému aerolinky za 968 Kč (tradičně se jedná o cenu pro cestovatele disponující WDC, ostatní musí počítat s příplatkem á 10 € / směr).

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Bilbau (BIO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i okolních sídel, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Na prodloužený víkend do baskického Bilbaa

Půvabné Bilbao, a s ním i celé Baskicko, je krásným místem na severu Španělska. Ale jiného Španělska, než které nejspíš znáte – ne toho vyprahlého, políbeného sluncem, se spoustou tance, zábavy a zpěvem. Baskicko leží v zeleném, rozkvetlém Španělsku. Nepanují tu taková vedra a pobřeží omývané Atlantským oceánem je spíše drsné a kamenité, než že by vábilo ke koupeli. To, co vám v Baskicku přilne k srdci, jsou milí a pohostinní Baskové, kultura a výborné jídlo. Hlavně na jazyku se rozpadající ryby! A procházka pastvinami posetými stádem ovcí, malebnými kostelíky a historickými vesničkami. Navštivte kouzelné Elciego, Briñas a Haro, nezapomeňte ochutnat zdejší víno.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z prodlouženého víkendu v Baskicku vytěžíte jedině s půjčeným auťákem. Projeďte pobřeží Biskajského zálivu, zamiřte do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeďte do Santanderu v sousední Kantábrii. Širokou nabídku vozů najdete v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend vás vyjde na cca tisícovku Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Bilbaa za 968 Kč

Do Baskicka: španělské Bilbao z Vídně na podzimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)