Do Albánie: na nové lince z Vídně do Kukesi
12.4.2022

Do Albánie: na nové lince z Vídně do Kukesi

489

O této nabídce

Díky nové lince Wizz Airu z Vídně do města Kukesi si můžete zaletět do Albánie doslova za pár stovek. Zpáteční letenky z Vídně do severoalbánského městečka Kukesi zakoupíte v rezervačním systému růžového dopravce za 489 Kč. Provoz na lince bude zahájen na začátku června a právě během šestého kalendářního měsíce pořídíte nejlevnější letenky do Albánie. Létat se bude 2× týdně (sobota a úterý). Vyrazit na Balkán tedy můžete jak na prodloužený víkend, tak klidně na týdenní pobyt a prozkoumat sever země pořádně.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě další cesty s tímto dopravcem a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Před cestou do Albánie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Albánie

Albánie po dlouhou dobu žila vlastním životem, ostatními zapomenutá – dnes se ale otevírá světu. Buďte mezi prvními, kdo bude popíjet sladký nápoj bozë na plážích u Jaderského moře, putovat opuštěnou krajinou a zdolávat vrcholy, jejichž výhledy jsou čarovné. Albánie je báječnou destinací pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů. Zaleť si do Albánie!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kukesi za 489 Kč

Do Albánie: na nové lince z Vídně do Kukesi


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)