Divoká Keňa: z Vídně do Nairobi s odbaveným zavazadlem
23.10.2023

Divoká Keňa: z Vídně do Nairobi s odbaveným zavazadlem

12 240

O této nabídce

Ještě jste nebyli na africkém safari? Tento nedostatek nyní můžete napravit díky aerolince EgyptAir, která nabízí zpáteční letenky z Vídně do Nairobi v Keni. Pořídíte je za 12 240 Kč včetně odbaveného zavazadla, a to téměř po celý rok – konkrétně od listopadu do června 2024. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v Káhiře (CAI). Prozkoumejte krásy Afriky například v termínu od 27. listopadu do 4. prosince.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu si dále vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na safari do Keni

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských bůvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Pro vstup do Keni potřebujete platná víza, která si zařídíte online za 51 USD. Již není třeba negativního testu nebo očkování. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Vídně do Nairobi za 12 240 Kč
Divoká Keňa: z Vídně do Nairobi s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Káhira (CAI)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Vídeň (VIE)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)