Dánsko: Kodaň z Prahy na prodloužený víkend
31.1.2022

Dánsko: Kodaň z Prahy na prodloužený víkend

998

O této nabídce

Dánsko počínaje zítřkem, tj. od 1. února 2022, výrazně rozvolňuje opatření v souvislosti se šířením nemoci „C-19“. Pro vstup do země bude znovu stačit splnit pouze jednu podmínku: očkování / uzdravení / negativní test. Uvolnění se navíc dotkne i opatření na Jutském poloostrově. Kulturní, stravovací i zábavní zařízení mohou mít nově otevřeno dle vlastní chuti. Dále jim odpadá povinnost kontrolovat při vstupu „Covid pas“ a nošení roušek již nebude povinné, nýbrž pouze dobrovolné. Využijte těchto příjemných zpráv a vyrazte objevovat dánskou Kodaň díky levným letenkám z Prahy.

Aktuálně na trase létají dvě aerolinky Eurowings a Ryanair. Lákavější letenky v nadcházejících týdnech tentokráte ulovíte přímo v rezervačním systému německého dopravce. Nejlevnější letenky z Prahy do Kodaně vychází na pěknou cenu 998 Kč! Odlety jsou naplánovány na páteční odpoledne, zatímco návraty na nedělní večer – prostě ideální prodloužený víkend (skoro by se chtělo říci: „jako za starých časů“).

Podmínky pro cestování

Cesta do Dánska

Před cestou do Dánska je nutné disponovat dokladem o očkování či prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Dánsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dánsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Kodaně

Kodaň je noblesní severskou dámou, které nakonec podlehne každý! Nejen voyeuři – protože v žádném z kodaňských oken nevisí závěsy, pivaři – protože dokonale vychlazený Calrsberg tu teče proudem, lenoši – protože není úžasnějšího přírodního koupaliště než Kastrup Sea Bath, cyklisté – protože od Superkilen parku, jež v sobě nese otisk šedesáti národů světa, je to k Malé mořské víle na kole sotva 15 minut. Milovníci mostů – protože Kodaň má Öresund – jeden z nejkrásnějších a nejdelších mostů na světě, který ji spojuje se švédským Malmö… ale i všichni ostatní. Nechte se svést touhle dánskou krasavicí, protože na románek s ní se nezapomíná!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 998 Kč
Dánsko: Kodaň z Prahy na prodloužený víkend

Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)