Další várka levných zimních letenek z Prahy do Malagy
29.11.2021

Další várka levných zimních letenek z Prahy do Malagy

1 209

O této nabídce

Máme tu další várku levných letenek z Prahy do Malagy. Nejvíce dostupných termínů za lákavé ceny na vás čeká během lednových termínů. Vybírat můžete z nabídky aerolinky Smartwings, jejíž letenky z Prahy do Malagy vychází na 1 842 Kč (dostupné jsou prakticky jakékoliv lednové pondělky, čtvrtky a pátky – viz náš kalendář), nebo lowcostového konkurenta v podobě Ryanairu. Jeho nabídka levných lednových letenek je sice užší, ale naleznete v ní ty nejlevnější letenky z Prahy do Malagy – na prodloužený víkend od 20. do 23. ledna za 1 209 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Španělska

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily a další užitečné odkazy, nejen na formuláře, naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celou Andalusii nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupných možnostech.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1 209 Kč

Další várka levných zimních letenek z Prahy do Malagy


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)