Další LM zájezdy z Prahy na Zanzibar
18.7.2022

Další LM zájezdy z Prahy na Zanzibar

18 990

O této nabídce

Týden se s týdnem sešel a cestovní kancelář Čedok opět doprodává kapacity zájezdů z Prahy na Zanzibar. V aktuální nabídce naleznete zájezdy do populárního čtyřhvězdičkového Hotelu Uroa Bay Beach Resort za parádní cenu. Do skvěle hodnoceného hotelu na východním pobřeží ostrova se můžete vydat již zítra před polednem. Varianta s polopenzí vás vyjde na 18 990 Kč, zatímco balíček obsahující all-inclusive stravování na 24 990 Kč.

 Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány polským národním dopravcem LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Zanzibar

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum, které obdržíte za 50 USD na letišti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného + klasický příručák
 • Termín: 19. 7. – 26. 7. 2022
  • 19. 7. -> Praha – Zanzibar -> 11:00 – 20:30
  • 26. 7. -> Zanzibar – Praha -> 22:30 – 06:00 (+1)
 • Nabídka hotelu:
  • 4* Hotel Uroa Bay Beach Resort >> REZERVUJ ZDE
   • za 18 990 Kč/os. (polopenze)
   • za 24 990 Kč/os. (all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Co čekat od Zanzibaru

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Náhled zájezdu z Prahy na Zanzibar za 18 990 Kč

Další LM zájezdy z Prahy na Zanzibar


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)