Chorvatsko v létě: do Dubrovníku z Vídně
12.5.2023

Chorvatsko v létě: do Dubrovníku z Vídně

od 612

O této nabídce

Odpočiňte si na pobřeží Jadranu na úplném jihu Chorvatska. U aerolinky Wizz Air nyní ulovíte letenky do Dubrovníku z Vídně od 612 Kč. Termínů je k mání dostatek po celý červenec a srpen 2023, za tuto cenu pořídíte například termín od 30. července do 2. srpna. Neváhejte, neboť letenky v létě k moři už levnější nebudou.

V ceně letenky u Wizz Airu máte jedno zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si zakoupíte v rámci služby Wizz Priority od 821 Kč v jednom směru a nároční cestovatelé si přikoupí odbavené zavazadlo do 10 kg od 989 Kč.

Jak již tomu bývá zvykem, u Wizz Airu na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu. Cestujete-li alespoň ve dvou či létáte s touto aerolinkou častěji, doporučujeme si členství zakoupit.

Jak se dostat z letiště Dubrovník a další užitečné informaci naleznete v našem zbrusu novém průvodci letištěm Dubrovník.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

Při cestách do Chorvatska už nemusíte předkládat očkovací certifikát, test ani vstupní formulář. Aktuální informace naleznete v našem článku „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Kouzelný Dubrovník

Dubrovník je přístav a tajuplné středověké město ležící v jižní Dalmácii, turisty z českých krajin láká svou bohatou historií s ohromnými hradbami, příjemným klimatem, mořem a výborným jídlem. Nad střechami tam ční a město hlídá strmý vrch Srdj, nabízí krásné procházky krajinou a úchvatné výhledy do dálek. Kochejte se bujnou vegetací i prastarými kostelíky a renesančními letohrádky Elafitských ostrovů. Navštivte také nedaleký poloostrov Pelješac s poklidným tempem života, omámeni červeným vínem odpočívejte pod korunami olivovníků a voňavých mandloní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Dubrovníku za 612 Kč
Chorvatsko v létě: do Dubrovníku z Vídně

Bude se hodit

Letiště Dubrovník (DBV)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)