Chorvatsko: Split z Vídně v hlavní sezóně
27.5.2024

Chorvatsko: Split z Vídně v hlavní sezóně

od 494

O této nabídce

Máme pro tebe tip na letenky do Čechy oblíbeného Chorvatska za skvělou cenu. Město Split navštívíš o odletem z Vídně klasicky díky aerolince Wizz Air, která nabízí zpáteční letenky od 494 Kč, a to na hlavní sezónu! Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si nepatrně připlatí, ale i tak pořídí letenky za super ceny. Pokud cestuješ alespoň s jedním dalším parťákem, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence. Tak si zaleť na koupačkou a teplým počasím v termínech od června do srpna, například od 31. července do 7. srpna.

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm, kam si plavky a žabky hravě sbalíš. Pokud si chceš vzít větší kabinové zavazadlo, přikoupíš si ho od 736 Kč za směr. Odbavený bágl do 10 kg tě vyjde od 1 110 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Léto na Jadranu

Dovolená na Splitu spojuje válení na pláži s výlety za kulturou a památkami, díky tyrkysovým vodám Jadranského moře a historií psanou starověkými Římany je tak ideální letní destinací. Navštiv Diokleciánův palác, úchvatnou stavbu podpíranou mramorovými sloupy a lemovanou klenutými branami. Vystup ke krásným výhledům na zvonici katedrály sv. Domnia. Pluj lodí na okolní ostrovy, Brač je porostlý olivovými háji a jeho pláž Zlatni rat zdobí pohlednice. O něco menší ostrov Šolta dýchá laskavostí a klidem, místní med slaďoučké chuti vám zalepí pusu ve spokojeném úsměvu. Hvar se zas pyšní nádhernými zátokami a voní rozmarýnem a levandulemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prolož válečku na pláži výletem po okolí Splitu. Podívej se do naší autopůjčovny, kde tě skvělá výletní kára vyjde od 823 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 494 Kč
Chorvatsko: Split z Vídně v hlavní sezóně

Bude se hodit

Letiště Split (SPU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)