Chorvatsko: podzimní letenky z Prahy do Zadaru
15.9.2021

Chorvatsko: podzimní letenky z Prahy do Zadaru

518

O této nabídce

Ještě jste letos nebyli v Chorvatsku? Pak máte jednu z posledních možností. Ryanair bude linku z Prahy do Zadaru obsluhovat „pouze“ do konce letního letového řádu, tj. do závěru října. Konec hlavní turistické sezony s sebou kromě prázdnějších pláží a nižších cen ubytování přináší i zlevněné letenky. Vždyť z Prahy do Zadaru si zaletíte za krásných 518 Kč. Levných termínů během října navíc v rezervačním systému aerolinky ulovíte více než dost – nejlevněji vychází úterní a čtvrteční rotace. Za lety v sobotu si budete muset pár stokorun připlatit.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

V případě cesty do Chorvatska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas)::

  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • negativní antigenní test ne starší 48 hodin (jsou uznávány antigenní testy z tohoto seznamu);
  • očkovací certifikát (min. 22 a max. 42 dnů od první dávky nebo kompletně dokončené schéma);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech (zároveň pozitivní test musí být starší 11 dnů).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Chorvatska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Záhřebu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Chorvatsko je momentálně zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 518 Kč

Chorvatsko: podzimní letenky z Prahy do Zadaru


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)