Chorvatsko: na prodl. víkendy do Záhřebu – z Bratislavy za pár kaček
10.3.2023

Chorvatsko: na prodl. víkendy do Záhřebu – z Bratislavy za pár kaček

473

O této nabídce

Cestovatelům, kteří mají blízko letiště v Bratislavě, dnes opět servírujeme tip na pěkné letenky. Tentokrát zamíříte do chorvatského hlavního města. Aerolinka Ryanair nabízí levné zpáteční letenky do Záhřebu z Bratislavy (BTS), jejichž ceny začínají na 473 Kč. Za tuto cenu můžete vyrazit například od 30. března do 1. dubna. Dalším krásným termínem je odlet 29. dubna a návrat 2. května, kdy i využijete volné pondělí. Termínů je k mání dostatek od dubna do června a poznávačka Záhřebu nejlépe vychází na prodloužené víkendy: od čtvrtka do soboty ráno nebo od sobotního do úterního rána.

V ceně máte klasicky jedno malé příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák o velikosti 55 × 40 × 20 cm a váze do 10 kg si můžete přikoupit od 284 Kč v jednom směru a 20 kg odbavené zavazadlo vás vyjde od 461 Kč za jeden směr.

Podrobné informace o cestování do Chorvatska naleznete v našem průvodci.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

Pro cesty do Chorvatska již nepotřebujete žádnou dokumentaci spojenou s COVID-19. Cesty do Chorvatska jsou tedy již jako dříve. Aktuální informace a podmínky naleznete na našich stránkách „Koronavirus v Chorvatsku.“

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Záhřebu za 473 Kč
Chorvatsko: na prodl. víkendy do Záhřebu – z Bratislavy za pár kaček

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)