Chorvatsko během léta: Dubrovník i Split z Prahy
25.3.2024

Chorvatsko během léta: Dubrovník i Split z Prahy

3 969

O této nabídce

Chorvatsko je klasikou, která je povinná pro každého Čecha. Pokud jste si neulovili letenky z našeho nedávného tipu s odletem z Vídně, máte rakouskou metropoli z ruky a nebo se vám nechce cestovat low-costově, potěší vás nabídka aerolinky Croatia Airlines. Díky ní ulovíte letní letenky do měst Dubrovník i Split z Prahy. Do jižní Dalmácie se podíváte za 3 969 Kč a do severněji ležícího Splitu za 4 063 Kč. Skvělým benefitem je, že letenky za tuto cenu jsou k mání od května do října, a to včetně letních prázdnin. Tak na nic nečekejte a zaleťte si do Chorvatska například v termínu od 1. do 8. srpna. 

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a také osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Opti, kdy vás vyjdou na 4 930 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Chorvatska během léta

Chorvatsko je českou klasikou, všichni jsme tam jezdili už jako malí, tak si zavzpomínejte! Přeneste se znova na ty pláže omývané tyrkysovou vodou Jaderského moře, představte si vůni slaného vzduchu, rybiny a mořských plodů, i jejich chuť, kterou jste tehdy tak opovrhovali. Co byste teď za čerstvě ulovenou a grilovanou rybu dali! Zavzpomínejte na historický Dubrovník a ohromné hradby, které jej obepínají. Na vysoké věže a pevnosti a krásné vyhlídky. A nezůstaňte jen u snění! Vraťte se do dětství, do Chorvatska, do kouzelného Dubrovníku.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v cílové destinaci auto a prozkoumejte i další zajímavosti Chorvatska, než jen pláže. Ideální káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 067 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Oblíbené Chorvatsko má své brány otevřené, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Prahy do Dubrovníku za 3 969 Kč
Chorvatsko během léta: Dubrovník i Split z Prahy

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Chorvatsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Dubrovnik - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Dubrovník (DBV)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Split (SPU)

Croatia Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)