Červnové Toskánsko aneb z Prahy do Pisy
10.5.2022

Červnové Toskánsko aneb z Prahy do Pisy

908

O této nabídce

Zaleťte si na červnový výlet do italského Toskánska. V rezervační systému aerolinky Ryanair nyní ulovíte letenky z Prahy za příjemné ceny. Zpáteční letenky z Prahy do Pisy na červnové termíny začínají na 908 Kč (příkladový termín od 11. do 16. června) a v případě dalších inzerovaných termínů se pohybují jen lehce nad hranicí jedné tisícikoruny.

PS: Ceny pronájmů aut se letních měsících již šplhají do poměrně vysokých cenových hladin, nicméně po celém regionu lze pohodlně cestovat vlakovou dopravou.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleť si v červnu do Pisy

Pisa – město, kde se světově proslulá šikmá věž naklání před spalujícím italským sluncem k nádhernému náměstí Piazza dei Miracoli. Neodjíždějte ale pryč jen co se s ní vyfotíte! Pisa i okolí toho má spoustu co nabídnout, historicky, umělecky, i na talíři. Kochejte se nástěnými malbami muzea Delle Sinopie, ztraťte se mezi korunami stromů univerzitních botanických zahrad, těch prvních v Evropě. Omrkněte slavné graffiti Tuttomondo a projděte se po nábřeží okrasně lemujícím koryto řeky Arno. Nebo se vydejte do úchvatné Florencie, malebné Sieny anebo jen kousíček za písečnými plážemi městečka Tirrenia, stíněného borovicovým lesem. Nechte své chuťové buňky pohladit pikantní třešňovou chutí vína z oblasti Chianti.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Pisy za 908 Kč

Červnové Toskánsko aneb z Prahy do Pisy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)