Červnové letenky z Vídně do Kosova – do Prištiny
13.4.2023

Červnové letenky z Vídně do Kosova – do Prištiny

466

O této nabídce

Vydejte se během letošního šestého kalendářního měsíce na výlet směrem Balkán a vyrazte objevovat krásy mladého státu Kosovo! V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air totiž ulovíte zpáteční letenky z Vídně do hlavního města země, Prištiny, za skvělou cenu 466 Kč takřka po celý červen. Inzerovaná cena je tradičně dostupná pro členy WDC, ostatní cestovatelé za letenky zaplatí dvojnásobek (ovšem i 932 Kč je velmi nízká částka). V první polovině června bude dopravce provozovat lety z Vídně do Kosova 3× týdně (úterý, čtvrtek, neděle). Od druhé poloviny plánuje s přicházející hlavní letní sezonou spojení posílit a přidá další dvě týdenní rotace (středa a sobota).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

V Kosovu se nudit nebudete

Staňte se cestovatelským pionýrem a prozkoumejte malý kousek Evropy, kde je turismus cizím slovem – prozkoumejte Kosovo. Takhle malá a částí světa stále neuznávaná zemička vás uchvátí svou přírodou, hornatou krajinou, divokostí, jinakostí a na Evropu až nápadně odlišnou kulturou. Překvapí vás také bohatá historie, méně bohatí ale o to vstřícnější lidé a impozantní architektura. Navštivte římskokatolickou katedrálu blahoslavené Matky Terezy, Císařskou mešitu z 15. století a také Národní knihovnu slavnou především pro svou architekturu brutalismu. Z přírodních krás pak nesmíte vynechat mramorové jeskyně Gadimë a nádherné dvoutisícové pohoří Šar anebo stejně tak krásné pohoří Prokletije. Doporučit musíme také návštěvu medvědí záchranné stanice, a před návratem domů pak ještě rychle nakoupit suvenýry na tradičním bazaaru. Věřte nám, Kosovo se vám zalíbí a ještě dlouho o něm budete vyprávět.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kosova

Cestování do Kosova „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kosovu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Prištiny za 466 Kč

Červnové letenky z Vídně do Kosova – do Prištiny


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)