Červnové letenky z Vídně do italského Rimini
23.5.2022

Červnové letenky z Vídně do italského Rimini

1 008

O této nabídce

V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte také levné letenky do italského Rimini. Zpáteční letenky z Vídně v druhé polovině června na vás čekají za rovnou tisícovku. Vyrazit na pobřeží Jadranu můžete na kratší termíny (prodloužené víkendy od pátku do pondělí) nebo klidně plnotučné týdenní pobyty. Přímo z Rimini si také snadno naplánujete výlet do ministátu San Marino, který leží ve vnitrozemí pouhých 30 km od vyhlášeného plážového letoviska.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Rimini za 1 008 Kč

Červnové letenky z Vídně do italského Rimini


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)