Červnové letenky z Vídně do chorvatského Splitu
6.4.2023

Červnové letenky z Vídně do chorvatského Splitu

od 585

O této nabídce

Zahajte letošní letní sezonu tradičně a vypravte se na dovolenou do Chorvatska! Využijte levných letenek na trase z Vídně do Splitu od nízkonákladové aerolinky Wizz Air, které v jejím rezervačním systému aktuálně pořídíte za ceny od 585 Kč (ta jako vždy platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé musí počítat s cenami lehce nad hranicí jedné tisícikoruny). Nejlevnější letenky na dané trase jsou dostupné během druhé poloviny června – neboli krátce po zahájení provozu sezónního spojení. Dopravce ho v letošní letní sezoně plánuje obsluhovat od 12. června do 22. září s frekvencí třech letů týdně (pondělí, středa a pátek).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 585 Kč

Červnové letenky z Vídně do chorvatského Splitu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)