Červnové letenky z Prahy do Středomoří: Korfu nebo Mallorca
24.5.2021

Červnové letenky z Prahy do Středomoří: Korfu nebo Mallorca

1 250

O této nabídce

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair pomalu začíná obnovovat provoz na linkách z Prahy. Momentálně létá do pětice destinací (Madrid, Málaga, Marseille, Londýn a Trapani) a s příchodem června přidá mnoho dalších. Zařadí se mezi ně i dva středomořské ostrovy: řecké Korfu a španělská Mallorca. Právě do obou zmiňovaných destinací přidal Ryanair v posledních dnech extra rotace během druhé poloviny června. Na Korfu se bude létat 2× týdně (pátek a neděle), zatímco na Mallorcu 3× (středa, pátek a neděle). A právě na extra přidané rotace se dají pořídit letenky za velmi příjemné ceny. Zpáteční letenky z Prahy na Korfu za 1 250 Kč a zpáteční letenky na Mallorcu za 1 681 Kč.

Cestovní podmínky

Podmínky vstupu do Řecka: negativní PCR (ne starší 72 hodin) / vakcinační certifikát + registrační formulář. Podívejte se na kompletní podmínky vstupu vč. výjimek.

Podmínky vstupu do Španělska: negativní PCR test (ne starší 72 hodin) + příjezdový formulář. Podívejte se na kompletní podmínky vstupu vč. výjimek.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.  Lepší pozici mají momentálně Baleárské ostrovy v oranžové kategorii (pouze AG test před cestou), zatímco Řecko se nachází mezi červenými zeměmi (AG test před cestou + PCR po návratu). Jejich pozice se do termínu vaší cesty ovšem ještě může změnit. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás v případě návratu testování ani karanténa.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen 2021
 • Termíny:
  • Praha – Korfu
   • 18. – 25. 6. za 1 250 Kč
  • Praha – Mallorca
   • 16. – 23. 6. za 1 681 Kč

Ubytování

Ať již zamíříte na kterýkoliv ostrov ve Středomoří, při hledání střechy nad hlavou se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Korfu za 1 250 Kč

Červnové letenky z Prahy do Středomoří: Korfu nebo Mallorca

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 1 681 Kč

Červnové letenky z Prahy do Středomoří: Korfu nebo Mallorca


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)