Červnové letenky z Prahy do Palerma
22.12.2021

Červnové letenky z Prahy do Palerma

648

O této nabídce

Wizz Air včera přišel s velmi příjemnou novinkou alias novými linkami z Prahy do Milána a Palerma. A právě na druhou zmiňovanou se zaměří náš drobnohled. Využijte zaváděcích cen na nové lince z Prahy do Palerma a naplánujte si červnový výlet na Sicílii. Nejlevnější zpáteční letenky aktuálně ulovíte v rezervačním systému dopravce za 648 Kč. Trasa bude operována od konce května dvakrát týdně (pondělí a pátek). Nabízí se proto zaletět si na Sicílii třeba jen na prodloužený víkend.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Termíny cesty jsou sice za dlouho, ale doporučujeme sledovat naši neustále aktualizovanou stránku „Koronavirus v Itálii“. Naleznete na ní nejčerstvější informace o podmínkách cestování do Itálie, užitečné odkazy a také přehled aktuálních opatření na místě.

Aktuálně je před cestou do Itálie nutné disponovat dokladem o očkování / prodělání nemoci a zároveň negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

 • Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – říjen 2022
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 13. 6. za 778 Kč (bez WDC za 1 298 Kč)
  • 13. – 17. 6. za 648 Kč (bez WDC za 1 167 Kč)
  • 13. – 20. 6. za 1 038 Kč (bez WDC za 1 558 Kč)
  • 17. – 20. 6. za 1 428 Kč (bez WDC za 1 948 Kč)
  • 24. – 27. 6. za 1 248 Kč (bez WDC za 1 768 Kč)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ochutnej Sicílii a vyraz do Palerma

Brioscia con gelato aneb brioška se zmrzlinou k snídani, místo kafe osvěžující kávová tříšť. Pak procházka jedním z barevných městeček, za památkami nebo rozkvetlou přírodou prorostlou olivovými háji a růžovými mandlovníky. V době oběda, kdy má slunce největší sílu, se schovejte pod stíny slunečníků a ochutnejte čerstvé ryby a plody moře dochucené šťavnatým sicilským citronem. A po odpolední siestě na pláži už hurá do plavek a příjemných vod moře Tyrhénského, Středozemního či Jónského. O večerní zábavu se vám postará majestátní sopka Stromboli, mladší sestra ohromné Etny, jejíž ohňové představení spíš harmonicky, než děsivě, doplňuje červenající se oblohu při západu slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého auťáku, rezervovaného s dostatečným předstihem, vás vyjde sotva na pár stovek. 

Náhled letenky z Prahy do Palerma za 648 Kč

Červnové letenky z Prahy do Palerma


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)