Červnové letenky z Pardubic do španělského Alicante
25.5.2021

Červnové letenky z Pardubic do španělského Alicante

1 158

O této nabídce

Aerolinka Ryanair postupně začíná obnovovat linky z České republiky a na vybrané z nich dokonce přidává extra rotace. Již včera jsem vám přinesli tipy na levné letenky z Prahy na řecký ostrov Korfu a španělskou Mallorcu. Dnes se zaměříme na linku z Pardubic do Alicante. K původně plánovaným pátečním a nedělním letům bude v druhé polovině června přidána také pondělní rotace. Zpáteční letenky z Pardubic na pobřeží Středozemního moře do španělského Alicante pořídíte v červnových termínech za 1 158 Kč.

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. Od 7. června by měl být umožněn volný vstup všem očkovaným cestovatelům – konkrétní informace španělská vláda ale zatím nezveřejnila. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Pevninské Španělsko se momentálně nachází mezi „červenými zeměmi“ (tj. AG test před cestou + PCR po návratu do ČR). Jeho pozice se do termínu vaší cesty ovšem ještě může změnit. Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás v případě návratu testování ani karanténa.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: červen 2021
  • Termíny:
    • 7. – 14. 6. za 1 702 Kč
    • 14. – 20. 6. za 1 158 Kč
    • 20. – 27. 6. za 1 158 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Alicante nebo kdekoliv jinde ve Španělsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celé Valencijské společenství nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a uvidíte, že půjčení káry nemusí vyjít vůbec draho (cca 2 000 Kč/týden).

Náhled letenky z Pardubic do Alicante za 1 158 Kč

Červnové letenky z Pardubic do španělského Alicante


Bude se hodit

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)