Červnové letenky na sever Španělska: z Vídně do Bilbaa
22.5.2024

Červnové letenky na sever Španělska: z Vídně do Bilbaa

od 997

O této nabídce

Chceš si zaletět k moři, ale klasické koupácké destinace ti příliš nevoní? Dej šanci severnímu Španělsku, které ti nabídne nejen pláže, ale také rozmanitou přírodu. Nejlevnější letenky z Vídně do Bilbaa nabízí tradičně maďarská aerolinka Wizz Air, a ty je ulovíš na červnové termíny od 997 Kč. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud poletíš alespoň s jedním parťákem, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence. Tak prozkoumej krásy severního Španělska například v termínu od 5. do 12. června. 

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud si s sebou chceš vzít větší kufr, přikoupíš si ho v rámci služby Priority od 538 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg tě vyjde od 407 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Propadni kouzlu severního Španělska

Bilbao je půvabné město na samém severu Pyrenejského poloostrova. Leží tam, kde se potkává temperamentní Španělsko se šarmantní Francií a kvetoucí pevnina s rozzuřeným Atlantským oceánem. Město Bilbao snoubí v harmonii staré a moderní, jeho křivolaké uličky plné barev a domů s malými balkónky tu potkávají světoznámý architektonický skvost, Guggenheimovo muzeum se sbírkami umění. Dva břehy řeky Nervión spojuje Bílý most Santiaga Calatravy a vzduchem voní rybina, lahodné jídlo a farmářské trhy. Ochutnej místní víno, poznej zdejší vřelé lidi, zamiluj si Bilbao i celé Baskicko.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prozkoumej celé Baskicko díky půjčené káře. Při plánování se mrkni do naší autopůjčovny, kde tě vyjde od 493 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Bilbaa za 997 Kč
Červnové letenky na sever Španělska: z Vídně do Bilbaa

Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)