Červnové letenky na nové lince z Ostravy do Malagy
15.5.2024

Červnové letenky na nové lince z Ostravy do Malagy

od 1 155

O této nabídce

Již za necelé tři týdny začne Ryanair létat na nové lince z Ostravy do Malagy, o níž jsme tě již dříve informovali v našem magazínu. V rámci dnešní promo akce dopravce na této lince pořídíš také lákavé letenky. Nejlevnější červnové letenky z Ostravy (OSR) do Malagy (AGP) ulovíš v rezervačním systému aerolinky po zadání kouzelného promokódu “ FSOFF20P“ (nad vyhledávačem zvol možnost „Uplatnit akční kód a vyplň příslušné pole) za ceny od 1 155 Kč. Dopravce bude na lince létat 2× týdně (každé pondělí a čtvrtek) přes celou letní sezonu až do konce října 2024.

Veškeré informace o letišti v Malaze (AGP), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervuje: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen 2024
 • Termíny:
  • 3. – 13. 6. za 1 155 Kč
  • 10. – 17. 6. za 2 260 Kč
  • 10. – 20. 6. za 1 601 Kč
  • 17. – 27. 6. za 1 836 Kč

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Ostrava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abys prozkoumal všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se ti zajisté hodit vlastní auťák. Mrkni se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenech nic náhodě. Během letních měsíců tě  pronájem malého vozu vyjde na cca 800 Kč / den.

Náhled letenky z Ostravy do Malagy za 1 155 Kč

Červnové letenky na nové lince z Ostravy do Malagy


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Ostrava (OSR)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)