Červnová Ibiza z Prahy
15.3.2021

Červnová Ibiza z Prahy

2 976

O této nabídce

Jedničkou mezi Baleárskými ostrovy je z pohledu turistů samozřejmě Mallorca. Jestliže už ji ve svém cestovatelském listu máte odškrtnutou, pak zkuste sousední ostrov Ibiza. Aerolinka Lufthansa nyní nabízí zpáteční letenky z Prahy na ostrov Ibiza během začátku léta za 2 976 Kč. Routing obsahuje jeden pěkný přestup v obou směrech (jednou ve Frankfurtu a jednou v Mnichově). Vydejte se za odpočinkem, slunečními paprsky a Středozemním mořem na Ibizu např. v termínu od 21. června do 1. července.

Proč na ostrov Ibiza?

Ibiza – místo, kde bublinky i hudba tečou proudem, tančí se v klubech, na plážích i na lodích! A jak se tenhle ostrov postará o vaši zábavu, postará se také o následnou regeneraci. K načerpání energie a relaxaci doporučuje magické souostroví Es Vedrà a Es Vedranel. K pročištění hlavy výstup na nejvyšší horu Talaiassa. Nic náročného, ale vůně borovic a čerstvý vzduch dokážou zázraky. V historickém hlavním městě – jednom z nejstarších na světě – si srovnáte žaludek výtečnými tapas nebo třeba dokonalou zmrzlinou. Na pláži Cala Tarida se pak můžete dívat do blankytně modré, což skvěle uklidňuje, a pak… až slunce zapadne za obzor…

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska (vč. Baleárských ostrovů) prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem.  Baleárské ostrovy se nyní nachází v červené kategorii, jejich pozice se ovšem do termínu vaší cesty pravděpodobně několikrát změní – doufejme, že jen k lepšímu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Ibiza se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do června ovšem času dost…

Náhled letenky z Prahy na Ibizu za 2 976 Kč

Červnová Ibiza z Prahy


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)