Červnová Boloňa z Prahy na dvoudenní otočku
12.5.2022

Červnová Boloňa z Prahy na dvoudenní otočku

835

O této nabídce

Nízkonákladový dopravce Ryanair dnes do svého rezervačního systému přidal extra rotaci na trase Praha – Boloňa. Kromě úterků, pátků a nedělí bude na lince od června létat taktéž každou středu. Toho můžete snadno využít k naplánování si krátkého výletu do italského města. Odlety jsou z Prahy naplánovány na úterní poledne, zatímco návraty do ČR ve středu pozdě večer. Prakticky všechny červnové otočky pořídíte za ceny oscilují kolem hranice jedné tisícovky. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Boloně potom za 835 Kč, a to v termínu od 14. do 15. června.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Boloňa volá

Když se řekne Boloňa, také se vám hned sbíhají sliny? Zkuste ale nejdřív poznat město jako takové, překvapí vás! Line se jím vřelá atmosféra a otevřenost Italů, střechy i fasády malebných domů nesou cihlovou barvu, i proto se Boloni přezdívá La rossa – „ta červená”. Stojí tam nejstarší univerzita Evropy, prohlédněte si její nádherné, minulost dýchající prostory. Pokud chcete vidět šikmou věž, už nemusíte do Pisy, Boloňa má rovnou dvě, a výhled z jejich vršků vás naprosto dostane. Pak už se s chutí pusťte do šťavnatých lasagní, proslulých tagliatellí al ragú a nebesky plněných tortellín sypaných jemňoučkým parmazánem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Boloně za 835 Kč

Červnová Boloňa z Prahy na dvoudenní otočku


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)