Červencové letenky na Mallorcu z Mnichova i přes státní svátek
19.6.2024

Červencové letenky na Mallorcu z Mnichova i přes státní svátek

od 1 369

O této nabídce

Léto už klepe na dveře a ty ještě nemáš naplánovanou letní dovolenou u moře? Nezoufej, jelikož konkurence aerolinek Eurowings a Vueling přináší cestovatelské ovoce. Díky nim totiž ulovíš letenky na oblíbenou Mallorcu z Mnichova na atraktivní termíny od 1 369 Kč. Na největší Baleárský ostrov si za pěknou cenu zaletíš po celý červenec, a to i přes státní svátek. Nejlevnější odlet připadá na 17. července na křídlech Eurowings a návrat o týden později 24. července na palubě Vuelingu, tak neváhej a dopřej si opalovačku ve Středozemí.

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 x 35 x 25 cm u Eurowings, u Vuelingu pak do 40 x 30 x 20 cm. Pokud potřebuješ větší kabinový bágl, přikoupíš si ho od 597 Kč za směr, případně odbavený bágl tě vyjde od 622 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Mallorcu si zamiluje každý

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem tě na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby tě rozhoupou v rytmech vášně. Vydej se také za památkami anebo v Palmě sedni do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Mallorca není jen o plážích, ale také o horách a malebných městech. Navštiv je díky půjčené káře, kterou najdeš v naší autopůjčovně. Ideální vůz tě vyjde od 622 Kč na den.

Náhled letenky z Mnichova na Mallorcu za 1 369 Kč
Červencové letenky na Mallorcu z Mnichova i přes státní svátek
Červencové letenky na Mallorcu z Mnichova i přes státní svátek


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Eurowings

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)