Červencová Sardinie: Alghero z Vídně
28.5.2021

Červencová Sardinie: Alghero z Vídně

865

O této nabídce

Parádní výlet na Sardinii si můžete naplánovat díky levným letenkám z nabídky Ryanairu. Jeho dceřiná společnost Lauda Europe zahájí od července lety z Vídně do města Alghero ležícího na západním pobřeží ostrova Sardinie. Zpáteční letenky v termínu od 7. do 14. července vás vyjdou na prima cenu 865 Kč. Letenky za pěknou cenu pořídíte i s odletem o týden později nebo během září.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám nově postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie se v současné době nalézá v červené kategorii. Její pozice se ovšem do letních měsíců může změnit – doufejme, že jen k lepšímu. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás po návratu testování ani karanténa (za předpokladu, že se Itálie nepropadne do „tmavě červené“ kategorie zemí).

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: červenec – říjen 2021
  • Příkladové termíny:
    • 7. – 14. 7. za 865 Kč
    • 14. – 21. 7. za 1 705 Kč
    • 12. – 19. 9. za 1 908 Kč

Vzhůru na Sardinii

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardinii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Algheru nebo kdekoliv jinde na ostrově Sardinie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sardinie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Dopředu vás ale upozorňujeme, že během letních prázdnin je třeba počítat s poměrně vysokými cenami pronájmů. Ty v Algheru začínají na 11 000 Kč/týden.

Náhled letenky z Vídně do Alghera za 865 Kč

Červencová Sardinie: Alghero z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)